ייעוץ לארגונים   

המטרה של ארגון היא לאפשר לאנשים רגילים לעשות דברים בלתי-רגילים

פיטר דרוקר

ציון עמרם - ייעוץ ניהולי ועסקי | ניהול תהליך אסטרטגי

תכנון אסטרטגי

הצורך בתהליך אסטרטגי עולה לרוב מזיהוי פערים המעכבים את צמיחת הארגון, למשל:

  • פערי ידע ויכולת הנוצרים עקב שינויים בסביבת הפעולה העסקית של הארגון או עקב צורך בפיתוח סביבות פעולה חדשות (לדוגמא - מעבר לדיגיטל)

  • פערי ביצוע המשפיעים על היעילות והאפקטיביות של הארגון כולו

  • פערים בתרומה וברלוונטיות של יחידה ארגונית/עסקית אחת מול כלל הארגון

היוזמה לתהליך אסטרטגי תהיה לפיכך כתוצאה של קשב ניהולי שלך לפערים כאלה, ובעזרת כלים ונקודות מבט מקצועיות אסייע לך להוביל את הארגון להמשך צמיחה. 

ציון עמרם - ייעוץ ניהולי ועסקי | ניהול פיתוח מוצר

פיתוח מוצרים

תהליכי פיתוח מוצר חדש (NPD) הם תהליכים קריטיים לארגון, בין אם מדובר בארגון בוגר בעל פורטפוליו של מוצרים או בארגון צעיר המפתח את המוצר העיקרי. במעבר משלב התכנון הקונספטואלי לשלבי הביצוע ובניית תוכנית הפיתוח אסייע לארגון שלך בכלים ניהוליים לתכנון אסטרטגיית המוצר, כאשר על ידי יישום הכלים דרך התאמתם לצרכי הארגון ניתן להטמיע תהליכים של שיפור מתמיד אשר יביאו לאורך זמן לקיצור Time To Market, הורדת עלויות הפיתוח, שיפור איכות המוצר ויצירת יתרון תחרותי.

ציון עמרם - ייעוץ ניהולי ועסקי | מכירה ללקוחות ארגוניים

מכירה ללקוחות עסקיים

מכירת מוצר/פתרון ללקוחות עסקיים (B2B) ובמיוחד לקוחות ארגוניים (Enterprise) הוא תהליך מורכב וארוך אשר דורש מומחיות בשוק הרלוונטי, נסיון והבנה בתהליכי קבלת החלטות פנים ארגוניים ותכנית פעולה ממוקדת לקוח. לדוגמא, במוצרי טכנולוגיה הלקוח העיקרי הוא לרוב ארגון ה IT ואסטרטגיית הפעולה תכלול זיהוי גורמים טכניים בארגון ויצירת קשר ראשוני לבדיקת המוצר, בניית הצעה ל POC מול השוואה למתחרים וקידום הצעה עסקית כולל שירותים נלווים שתוצג ל CIO או מנהל הרכש. מנסיוני בתחום זה אסייע לך בתכנון וביצוע אסטרטגיית פעולה אפקטיבית.

Team Meeting

פיתוח מצוינות ניהולית

אני מציע תוכנית לפיתוח מנהלים הכוללת שתי סדנאות - ניהול בסביבת אי-ודאות וניהול וקידום חדשנות. מטרת הסדנאות הינה הקניית כלים וידע שיאפשרו שיפור יכולות חשיבה אסטרטגית ותכנון אצל המנהלים בארגון שלך, כאשר על ידי יישום הכלים דרך התאמתם לצרכי הארגון תוכלו להטמיע תהליכים יעילים של שיפור מתמיד אשר יביאו לאורך זמן למצוינות ניהולית, גם בהתאם למדדים עיקריים של מודלים למצוינות כגון EFQMבהמשך לסדנאות ניתן לבנות תוכנית מנטורינג וליווי ממוקדת אישית עבור מנהל/ים המבקש/ים ליישם את הכלים המעשיים באופן אישי ועבור פרויקט ספציפי.